«Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг»

Сьогодні, 22 січня, виповнилось 103 роки з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія посідає важливе місце на сторінках нашої історії, адже збулися мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі.

З нагоди Дня Соборності України в училищі було проведено низку заходів.

Здобувачі освіти І курсу відвідали захід «Краса і велич Гімну України» в Центральній бібліотеці міста, присвячений 30-тій річниці офіційного затвердження Верховною Радою України музичної редакції Державного Гімну України.

Бібліотекар відділу мистецтв підготувала презентацію, розповіла присутнім про авторів пісні-гімну «Ще не вмерла Україна», історію написання тексту твору і музики до нього та про його подальшу тернисту долю. На завершення заходу могутньо і гордо пролунав Державний Гімн України – як символ невмирущої сили народу, котрий обрав шлях свободи і незалежності.

В училищі та гуртожитку закладу були проведені інформаційні хвилинки про історію свята, під час яких здобувачі освіти зробили висновки про те, що День Злуки — надзвичайно важлива подія, адже знову над Україною нависла небезпека розбрату і знову ми відстоюємо право нашої держави на цілісність і незалежність.
Відеоматеріал, підготовлений працівниками закладу, був представлений НМЦ ПТО у Донецькій області під час Міжрегіонального телемосту «У єдності наша сила». Майстрині навчали, як виготовляти смаколик для справжніх патріотів — пряник із державною символікою.

Також здобувачі освіти долучилися до міського урочистого заходу до Дня Соборності України «Соборна мати Україна» на центральній площі міста.

Всі ми маємо бути свідомими, бо саме в єдності дій і соборності душ можемо досягти величної мети – побудови вільної, демократичної держави. Коли ми єдині – тоді ми сильні!

Відеоматеріал, підготовлений працівниками училища для участі у Міжрегіональному телемості “У єдності наша сила”