Сьогодні відзначається десята річниця вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє

#Це про свободу. Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Однак він є також трагічною сторінкою в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни.

20 лютого 2014 року, 10 років тому, в самому серці Києва відбулася одна з найбільш кривавих сторінок українського суспільства, протистояння між протестувальниками та силовиками режиму Януковича.

107 Героїв, які до останнього боролися за майбутнє держави, були різні за віком, національністю, освітою, статтю, релігійними та політичними поглядами. Серед них були люди різних поколінь: від 82-річного Івана Наконечного до 17-річного Назара Войтовича. Всіх їх об’єднувало спільне бажання — жити у демократичній європейській країні, бути господарями на рідній землі.

Під час виховних годин керівники груп і здобувачі освіти вшанували пам’ять сміливих борців за майбутнє, адже Герої не вмирають, доки пам’ять про них жива.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні, серед яких є наші земляки – Сергій Бондарев, Володимир Наумов та Іван Пантелєєв, які поклали своє життя, захищаючи незалежність і майбутнє нашої Батьківщини.