Світ має бути без насилля!

На жаль, ми живемо у світі де існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.

І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність, не знаємо своїх прав, як зихистити себе.

В училищі була проведена низка виховних годин «Світ має бути без насилля!» до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». Здобувачі освіти з’ясували можливі види насилля, причини та наслідки насильницьких дій, обговорили відеосюжети, прослухали рекомендації психологів, як не стати жертвою насилля.