Святий Миколай завітав до нашої училищної родини на місце релокації

День Святого Миколая традиційно розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике церковне свято та улюблений день дітлахів (та й багатьох дорослих), яким святий приносить подарунки й солодощі. 6 грудня українці вперше за час незалежності святкують День Святого Миколая за новоюліанським календарем, на який перейшла Православна церква України.

Сьогодні Святий Миколай завітав і до чемних та вихованих здобувачів освіти, які зараз проходять виробниче навчання на місці релокації училища у смт. Гримайлів Тернопільської області. Усі діти отримали солодкі смаколики, фрукти, напої та подарунки, чудовий настрій і позитивні емоції.

Щиро дякуємо за чудове свято, солодкі подарунки та гостинність і Святому Миколаю, і насамперед добрим чарівникам: директору санаторної школи-інтернату Осідаку Василю Григоровичу та Надії Миколаївні; директору департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Хомі Ользі Зіновіївні; директору ФГ «АРКАДІЯ НОВА» Пилипіву Миколі Івановичу; Громадській організації автомобілістів м.Тернопіль. Вітаємо Вас з прийдешніми святами й бажаємо мирного неба, щастя, здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань!