Свято Першого Дзвоника

День знань завжди був визначною подією як для здобувачів освіти, їх батьків, так і для педагогічного колективу. А цього року святкування були особливими, адже вперше дзвоник пролунав для здобувачів освіти

Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища та Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища м.Краматорська, які з 1 вересня 2021 року об’єдналися в один потужний освітній осередок у професійно-технічній освіті.

Під час урочистої лінійки лунали мелодійні пісні у виконанні представників учнівського та педагогічного колективів, присутні змогли надихнутися сміливими виступами спортсменів закладу.

Після святкової лінійки здобувачі освіти пішли на свої перші у 2021-2022 навчальному році уроки, присвячені 30-тій річниці Незалежності України.

Хочеться вірити, що цей день назавжди залишиться у пам’яті учнів, а училище стане для них другою домівкою. Хай же щастить здобувачам освіти в усьому, а педагоги закладу обов’язково зроблять все можливе, щоб зробити години теоретичного та виробничого навчання корисними і продуктивними!