Тиждень безпечного Інтернету

В наш час особливо важливого значення набула інформація. Усе частіше потрібне володіння швидкими й точними даними про предмет діяльності, і найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання глобальної мережі Інтернет. Вона може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка губить людей.

Протягом тижня в училищі викладачем Приходько Анастасією Олександрівною була проведена низка заходів з метою привертання уваги педагогів і здобувачів освіти до проблем безпеки в Інтернеті. 6 лютого був проведений інформаційний захід для викладачів «Медіаграмотність — покращуємо інформаційний імунітет учнів».

Вже двадцять років за підтримки Європейської комісії 7 лютого відзначають Міжнародний День безпечного Інтернету. В цей день було проведено єдиний виховний захід для здобувачів освіти «Безпека в Інтернеті».

В середу, 8 лютого, відбувся захід для викладачів та майстрів виробничого навчання «Небезпека в Інтернеті для підлітків».

В четвер, 9 лютого, всі бажаючі могли пройти авторський Web-квест Анастасії Олександрівни «Таємні скарби інформатики», а 10 лютого – онлайн-гру «Правда чи фейк».
Підсумком тижня Безпечного Інтернету став конкурс малюнків. Учасники підійшли до тематики «Ми — за безпечний Інтернет» творчо і креативно.