Триденні онлайн-семінари з протимінної безпеки від фахівців благодійної організації «FSD Ukraine Швейцарський фонд з протимінної діяльності»

Благодійна організація «FSD Ukraine Швейцарський фонд з протимінної діяльності» — це швейцарська неурядова організація, яка спеціалізується на протимінній діяльності. З моменту створення в 1997 році FSD здійснила операції приблизно в 30 країнах на чотирьох континентах, а протягом останніх років активно працює над очищенням території нашої країни, забрудненої вибухонебезпечними предметами, а також займається інформуванням населення України про мінну небезпеку.

З 20 по 22 листопада 2023 року фахівці з інформування благодійної організації FSD Ukraine провели онлайн-семінари з протимінної безпеки для здобувачів освіти, викладачів та майстрів ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище». Тематичні заняття стосувалися питань ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами,

Під час занять команда з інформування розповіла дітям про різні види вибухонебезпечних предметів, про їх небезпеку життю та здоров’ю. Фахівці навчили здобувачів освіти бачити ознаки небезпечної території, візуально розрізняти потенційно небезпечні предмети, бути обережними та завжди пам’ятати правила безпеки та алгоритм поведінки під час випадкової знахідки вибухонебезпечного предмета.

Щиро вдячні фахівцю з управління проєктом з інформування Вікторії Ошеці, фахівцям з інформування: Олені Сулаковій, Тимофію Колеснику, Анні Повод, Валерії Корецькій та іншим речникам за дуже цікаву, пізнавальну й, на жаль, таку актуальну інформацію!