Тиждень кухара

Традиційний фестиваль професійної майстерності «Кулінарна мода» цілий тиждень проходив у Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище».
Основною метою тижня були: демонстрація професійної майстерності, залучення до творчості майбутніх фахівців ресторанного сервісу, відродження української культури. Програма фестивалю була насиченою і вдало поєднувала навчання та позакласні заходи.
Низку заходів відкрила святкова лінійка «З любов’ю до кулінарії України», де презентували традиційні страви різних регіонів України.
На веселому ярмарку «Запрошуємо на смаколики» можна було скоштувати пікантну піцу, булочки з шоколадним кремом, українські варенички та млинці з пилу, з жару.
Політ фантазії та вишуканий смак продемонстрували в кулінарній студії «Бренд від шеф-кухаря». В ролі рестораторів виступили викладач спеціальних дисциплін Сергій Олександрович Маришев та майстер виробничого навчання Вікторія Вікторівна Дєлєу. Учнями були проведені майстер класи по приготуванню та оформленню страв, напоїв, кондитерських виробів за сучасними тенденціями у світі. Гостями заходу були директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Вячеславович Гончаров, завідувач кабінетом виховної та інформаційної роботи Ніна Олександрівна Бєлова і профільний методист кабінету професійної підготовки Анна Сергіївна Опанасенко.
В рамках тижня для викладачів і майстрів виробничого навчання були проведені «Педагогічна скринька» – комплексного методичного забезпечення професій та семінар практикум майстра виробничого навчання Наталії Петрівни Слєпцової на тему «Технологія приготування й подавання буженини по-українськи».
За результатами проведення підсумків всі заходи пройшли на високому методичному та професійному рівні.