Участь команди нашого училища «Рушійна сила змін» у онлайн фестивалі-параді професій для учнівської молоді Донецької області «Твій вибір — майбутнє України»

Організаторами фестивалю стали департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з КЗ «Донецький Палац молоді «Юність». Метою Фестивалю була популяризація та поєднання професій на одній території у різних форматах, цікавих не лише для дітей шкільного віку, але і підлітків та абітурієнтів, розвиток критичного мислення, командних навичок, лідерських якостей та творчих здібностей учнівської молоді, ознайомлення учасників з практичною стороною професій та допомога зробити більш усвідомлений вибір фаху. На Фестиваль було запрошено близько 700 глядачів з закладів загальної середньої освіти Донеччини. Це здобувачі освіти 9-11 класів, перед якими постає питання: як обрати майбутню професію? Бо це справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи. Знайти професію до душі – важливий етап в житті кожної людини.

У Фестивалі взяли участь 24 заклади освіти Донецької області, серед яких під керівництвом Ольги Трунової виступила і команда нашого училища.

Маємо надію, що глядачі, які відвідали Фестиваль, з легкістю оберуть майбутню професію, і зможуть відшукати ту формулу успіху, яка допоможе побудувати власну кар’єру і перетворити нашу країну у процвітаючу європейську державу.