Участь майстра виробничого навчання Коноваленка Сергія в VI навчально-практичній конференції “Інновації в сантехнічній освіті”

В Києві відбулася VI навчально-практична конференція “Інновації в сантехнічній освіті” для 32 викладачів та майстрів виробничого навчання закладів профтехосвіти України. Вони удосконалювали свою майстерність під керівництвом експертів із компаній Sika Ukraine, Екософт, Арістон, Фадо, Леон Сервіс Плюс, Бош, ТЕСЕ, К-флекс. Експертні фахівці цих кампаній надали своє обладнання для проведення теоретичних і практичних занять.

За два дні учасники отримали багато корисних знань. Практично були закріплені такі навички: з’єднання мідних труб способом паяння/пресування у партнерстві з компанією Леон-Сервіс Плюс, опресування вузлів трубопроводу з різних матеріалів за підтримки компанії FADO. Відпрацьовані навички монтажу баків непрямого нагріву (за сприяння компанії Aрістон ariston.ukraine), монтаж системи теплої підлоги від компанії ТЕСЕ Україна. Інсталяція термостатичного радіаторного комплекту на радіатор і трубопроводи. Був проведений майстер-клас від компанії Ecosoft за темою «Фільтри побутового осмосу»: як вони працюють, як їх встановлювати і обслуговувати, для чого кожен фільтр потрібен, яка послідовність їхнього монтажу та ще багато цікавих майстерок.

Оголошуємо подяку за надані знання представникам проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні”, який впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation — Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.