Участь майстрів виробничого навчання у V Всеукраїнській навчально-практичній конференції «Інновації в сантехнічній освіті»

Відповідно до плану реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні» з 30 листопада по 01 грудня 2023 року була проведена V Всеукраїнська навчально-практична конференція «Інновації в сантехнічній освіті» для представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку учнів та слухачів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Коноваленко Сергій Миколайович та Чернявський Валерій Олександрович представляли під час цієї конференції 1 з 29 закладів-учасників та ПТНЗ Донецької області. За два дні майстри виробничого навчання отримали багато корисних практичних навичок та знань: досліджували конструкції насосів для опалення та водопостачання, поліфузійне зварювання труб та фітингів із поліпропілену від компанії Wavin, опановували монтаж та обслуговування термостатичних клапанів і терморегуляторів Herz тощо.

Оголошуємо подяку за надані знання представникам проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ «Геберіт Трейдінг», ТОВ «Сіка Україна» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Дякуємо представникам компаній Geberit, Grundfos, Wavin, Herz, які взяли участь у конференції.