Участь педагогічних працівників та здобувачів освіти закладу у Всеукраїнському тижні професійної освіти

Педагогічні працівники та здобувачі освіти КВПТКУ з нагоди Всеукраїнського тижня професійної освіти взяли активну участь у заходах, організованими методистами НМЦ ПТО у Донецькій області та Міністерством освіти і науки України.

Команда «Діти Землі» у складі Костильова Романа та Руденко Наталії взяла участь у онлайн-вікторині на національному рівні «Професії в секторі енергоефективності – тренд сьогодні і на майбутнє!» та у підсумку набрала 15 балів із 20 можливих.

У нашому закладі досвідченими методистами НМЦ ПТО у Донецькій області був проведений «Методичний десант» щодо питань організації якісного освітнього процесу та ефективного дистанційного й змішаного формату проведення навчальних теоретичних та практичних занять.

Заступник директора з НР Каменєва П.В. взяла участь у вебінарі щодо організації дистанційного та змішаного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти за організацією Міністерства освіти і науки України.

З метою профорієнтаційної роботи та поширенню інформації про наш славетний заклад, за підтримки Краматорського центру зайнятості відбулася зустріч Боєвої О.П. з учнями ЗОШ №31.

Методист Умірсеітова О.К. спільно з Лиманським міським центром зайнятості взяла участь у вебінарі з метою розкриття інформації щодо можливостей професійної освіти, її важливості для економіки України, підвищення престижу робочих професій серед учнів 9-11 класів м.Лимана.

Викладачі Шумкова І.В. та Дарлінг Г.М. взяли участь у семінарі-практикумі «Психолого – педагогічні аспекти сучасного уроку», під час якого поділилися власним досвідом створення ситуації успіху через застосування інноваційних технологій у навчанні.

Педагогічні працівники кулінарного профілю взяли участь у Презентації інтерактивних цифрових інструментів у рамках навчальних курсів ЗП(ПТ)О для чотирьох професій, серед яких була важлива та творча професія «Кухар».