Відзначення Дня Збройних сил України

03 грудня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»  було проведено два заходи:

— семінар-практикум «Формування громадянської активності учнів, їх готовність до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій» для викладачів предмета «Захист Вітчизни» ЗП(ПТ)О Донецької області і здобувачів освіти;

— Спартакіада з загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня Збройних сил України серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області (Краматорської зони).

У заходах також брали участь:

  • директор Краматорського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;
  • представники силових структур;
  • представники Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч»;
  • представники Громадської Організації «Обласна спілка ветеранів АТО Донбасу».

Учасники семінару-практикуму мали змогу ознайомитися із вмістом військової аптечки, мали змогу попрактикуватися у накладанні джгута, складанні-розбиранні автомата Калашникова.

Згідно програми змагань, команди-учасники Спартакіади виборювали перемогу у таких видах спорту як: підтягування на перекладині; піднімання тулуба з положення лежачі до положення сидячи; згинання і розгинання рук в упорі лежачи на підлозі; стрибок у довжину з місця та перетягування канату. За підсумками результатів змагань учні ДНЗ «Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища» зайняли ІІІ місце і були нагороджені грамотою та кубком.