Вільні творять майбутнє!

Дев’ята річниця Революції Гідності, на жаль, відбувається в умовах війни — масштабної агресії Pосії. Українці, які стояли на Майдані у 2014 році, сьогодні зі зброєю в руках на фронті захищають рідну землю.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі була проведена низка виховних заходів, під час яких педагоги та здобувачі освіти вшанували пам`ять тих, хто пожертвував своїм життям для того, щоб захистити Україну від лиха, зла й неправди.

Українцям – героям, наділених винятковою хоробрістю, гідністю, вірою та міцністю духу присвятили свої малюнки здобувачі освіти нашого закладу.

Сьогодні наш президент під час промови виголосив сталу істину: «Усі побачили, який у нас народ! Готові віддати останнє. Готові стояти до останнього. Не втратили гідності. Мужності. Віри в себе. І об’єдналися. Щоб не втратити волю. Не втратити незалежність. Не втратити Україну. Можемо залишитися без грошей. Без бензину. Без гарячої води. Без світла. Але не без волі. І це залишається незмінним».