Вітаємо всіх причетних до автомобільного транспорту!

В Україні щорічно в останню неделю жовтня відзначається професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Сьогодні в нашому закладі був проведений виховний захід «Автомобіль. Від історії до сучасності», підготовлений майстром виробничого навчання Слаквою О.А. та викладачем спеціальних дисциплін Гінкул О.Г. Здобувачі освіти та викладачі дізналися багато цікавих фактів: де та коли виник перший автомобіль, найменше та найбільше авто, назви найдорожчих, найпрестижніших , найшвидших машин; імена розробників правил дорожнього руху, як виникло перше небитке скло та багато іншого.

Автомобіль для сучасної людини вже давно став чимось більшим, ніж просто засіб пересування. У наш час це культовий об’єкт, який часто має особливі відносини зі своїм власником. На Землі зараз експлуатується більше 1 мільярда автомобілів. Вони настільки міцно ввійшли в наше життя, що уявити своє існування без них уже неможливо. Але не варто забувати, що кращий засіб пересування — це ноги. Адже вони можуть донести всюди, для них не існує перешкод. І ходити пішки дуже корисно для здоров’я. Так що пересувайтеся автотранспортом, але не забувайте й про піші подорожі.

Тож усім вам бажаємо зеленого світла, доброї та безпечної дороги. Бережіть себе та близьких!