Вітаємо з Днем матері!

День матері — це одне з найзворушливіших свят, адже мама — найголовніша людина в житті кожного, яка завжди зрозуміє, пробачить і буде безумовно любити, незважаючи ні на що.

Історія свята не менш зворушлива, ніж сам день. 1908 року американка Анна Джервіс із Філадельфії запропонувала вшановувати матерів у пам’ять про свою маму, яка передчасно померла. Анна почала писати листи до держустанов і законодавчих органів, надсилала свою пропозицію видатним особам для того, щоб присвятити мамам один день на рік. Усе було не даремно: у 1910 році штат Вірджинія зробив День матері офіційним святом, а згодом його почали відзначати і в інших штатах та країнах.
Головна традиція свята — цього дня від щирого серця вітають мам. Дарують квіти, подарунки, надсилають листівки і вірші та всіляко висловлюють повагу і любов до матері — за їхнє добро, світло, нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Любі матусі, вітаємо Вас з цим святом — Днем матері! Ви найдорожчі в цілому світі, і не можна підібрати слів подяки, любові та безмежної поваги до Вас, наші рідні. Будьте завжди молодими та щасливими, нехай кожен день буде в радість, а сонечко світить та зігріває душу.