Вітаємо з Всесвітнім днем захисту тварин!

Сьогодні, 4 жовтня, все прогресивне людство вже 92 рік поспіль відзначає Всесвітній день захисту тварин. Це свято спрямоване на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. Це привід об’єднатись для збереження тваринного світу нашої планети та захистити права домашніх і безпритульних тварин.

З нагоди цієї дати в нашому училищі був організований фоточелендж «Мій домашній улюбленець», до якого залюбки долучилися педагогічні працівники і здобувачі освіти закладу.

Милі, пухнасті, енергійні, ласкаві котики, собачки, кролики та хом’ячки заслужено завоювали величезну любов своїх власників. Кожен з них унікальний, має особливі звички та власний характер.

Вони наші друзі та члени сім’ї. Із ними ми вчимося піклуватися, любити й бути вірними та віддаємо їм свою ласку. І завжди у відповідь ми отримуємо відданість, бажання розрадити нас, якщо ми у поганому настрої або чимось засмучені…

У цей день кожен, хто має домашніх улюбленців, обов’язково повинен поділитись у соціальних мережах зі своїми друзями та знайомими світлинами зі своїми тваринками. Це свято нагадує нам про те, що ми відповідальні за тих, кого приручили.

Усе ж згадайте, скільки позитиву й щастя приносить вам домашній улюбленець і порадуйте його ласощами, новою іграшкою чи одягом .

Дбайте про своїх пухнастих друзів, адже саме ви для них цілий світ!!!