Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, текст якого назавжди закарбується у серці кожного українця

Щороку до Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності та підтримки державної мови як духовного потенціалу нації, українці пишуть радіодиктант національної єдності. Воєнне лихоліття, відключення світла та тимчасовий переїзд до інших країн світу не стали цьогоріч на заваді нашій сміливій нації, і мільйони українців долучилися до акції єднання.

Працівники та здобувачі освіти нашого закладу з радістю взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту, авторкою якої цьогоріч стала відома сучасна письменниця Ірина Цілик, а зачитувала текст акторка Ада Роговцева.

Кожне речення диктанту «Твій дім» пронизане болем та тугою за рідною домівкою, запах якого знайомий нам з дитинства, і голоси якого говорять нам сьогодні про те, що більше нічого не буде, як раніше. Для людей з різних регіонів, де щодня тривають безжальні обстріли, їх будинки-фортеці дійсно насуплені, пошрамовані, із заклеєні навхрест шибками…

Але ми неодмінно повернемося додому, відбудуємо свої місця сили під вільним українським прапором та станемо зразками єдності і непереможності для всього світу!

Слава Україні!

Героям Слава!