ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЗП(ПТ)О ЗА ПРОФЕСІЄЮ «КУХАР»

Учень Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища Комаров Микита представляв Донецьку область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти ЗП(ПТ)О за професією «Кухар».
Конкурс відбувся 27 – 28 травня 2019 року на базі Дніпровського центру професійної освіти. Його учасниками були 25 учнів професійної (професійно-технічної) освіти, які попередньо перемогли у відбіркових турах.
Особливістю цьогорічного конкурсу було те, що до складу журі увійшли тільки представники роботодавців – шеф-кухарі та бренд-шефи ресторанів міста.
Конкурс складався з 2 турів: теоретичного, де перевірялися знання учнів, отримані під час навчання у закладах та практичного, де вони готували кілька страв – фаршироване куряче філе з гарніром, а також смажені в тісті яблука.
За результатами всеукраїнського конкурсу професійної майстерності, Комаров Микита був нагороджений дипломом учасника та набув інноваційний досвід з кулінарного мистецтва.

У межах конкурсу викладач Речкалова О.Р. та майстер виробничого навчання Сенькіна М.М., які супроводжували учасника, взяли участь в майстер-класі з приготування стейків та соусів, в тренінгу в рамках проекту: «Краще учнівське самоврядування». Вони також побували на екскурсії фабрикою “АВК”, місцевими музеями та пам’ятними місцями.