Зі святом весни!

Жіноче свято і весна.
Несуть з собою дні погожі.
По всій землі, для всіх людей –
Весна і жінка дуже схожі…

Колектив та учні Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища щиро вітають усіх жінок-освітян зі святом 8 Березня!

05.03.2021 року у Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі викладачем Іриною Шумковою та здобувачами освіти було представлено концертну програму, присвячену одному з найкращих весняних свят — 8 Березня. Святкову атмосферу підтримували ліричні вірші та пісні, запальні сучасні та екзотичний східний танець у виконанні учнів та викладачів закладу. Справжньою родзинкою заходу стала гумористична сценка про нелегку жіночу долю, яку підготували учні першого та третього курсів.

Жінка — берегиня роду людського. В ній ніжність, краса, надзвичайна зворушливість, чутливість, але поряд із цим — рішучість, вірність та самовідданість. Жінка-мати… Одне слово, а скільки в ньому ніжності, ласки, доброти. Жінка — педагог… Вчить не тільки наукам і професійній майстерності, але й доброті та людяності. Найтепліші й найщиріші слова вітання від вдячних учнів отримали викладачки та майстрині училища, які поєднують у собі всі ці найважливіші жіночі іпостасі.

Здоров’я з дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини та бути у настрої кожної днини!

Зі святом!