Зустріч з представником Благодійного фонду «Рокада»

Благодійний фонд «Рокада» більше двадцяти років допомагає тим, хто цього потребує, проводить зустрічі, тренінги, опитування, результати яких допоможуть визначити потреби та виклики, які постають перед дітьми, їх близькими, вчителями під час навчання.

27 березня до здобувачів освіти ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище», які зараз проходять виробничу практику на місці релокації у смт Гримайлів Тернопільської області, завітав представник Благодійного фонду «Рокада». Він провів психологічний тренінг з дітьми, поспілкувався на теми, що хвилюють сьогодні молодь, надав поради, як поводити себе у важких ситуаціях, як допомогти другу та собі, як зберегти та відновити свій ресурс у важкі часи і дорослим, і дітям; як боротися з почуттям тривоги.

Усі разом обіграли різні ситуації, які викликають переживання та занепокоєння (втрата близьких, розбитий будинок, розставання з близькими, почуття самотності, нові знайомі і багато інших), обговорили та вибудували алгоритм дій у кожній з них.

Головне — завжди пам’ятайте, як би складно не було, поруч є люди, до яких ви можете звернутися за допомогою та підтримкою: батьки, вчителі, друзі, кваліфіковані спеціалісти.