День вчителя

Всесвітній день вчителя за рішенням ЮНЕСКО завжди відзначають 5 жовтня. День вчителя в Україні традиційно святкують у першу неділю жовтня. У 2018 році професійне свято працівників сфери освіти припало на 7 жовтня.
За довгу історію склалося безліч традицій святкування Дня вчителя. Зазвичай у цей день учні намагаються якнайкраще привітати свої викладачів, а оскільки неділя вихідний, то вітають в п’ятницю, що їй передує. Учні висловлюють свою подяку вчителям за їхню повсякденну працю, ніжну турботу та за ті знання, які вони їм дають. Після закінчення уроків у багатьох навчальних закладах відбуваються святкові заходи. Діти співають пісні, читають вірші, приміряють на себе роль педагогів на сцені в жартівливих постановках, вітають улюблених викладачів і дарують квіти.

Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» не став виключенням у святкуванні цього дня. Учні підготували та провели святкову лінійку приурочену до Дня вчителя, вони привітали своїх викладачів, майстрів виробничого навчання і всіх хто має відношення до навчального процесу. Лінійка відбувалася у холі училища, святково прикрашеного стінгазетами, повітряними кульками та квітами. Під веселу музику діти виконували запальні танці, вітальні пісні чим доставили велике задоволення усім присутнім.