«А все-таки вона крутиться!». Проведений захід, присвячений 460-ій річниці від дня народження великого італійця Галілео Галілея

15 лютого 1564 року в італійському місті Піза народилася людина, якій судилося назавжди змінити наші уявлення про Космос і Всесвіт. Історія знає багато вчених, імена яких глибоко шанують люди всього світу. До таких титанів належить Галілео Галілей (1564-1642рр.) – італійський фізик, механік і астроном, філософ і математик, літературний критик, один із засновників сучасного експериментально-теоретичного природознавства.

Його ідеї далеко випередили науку того часу, а відкриття збагатили різні галузі знань. Усім відома боротьба Галілея за утвердження геліоцентричної системи світу Коперника. Астрономічні відкриття Галілея, мали вирішальне значення для перемоги нового світогляду.

Сьогодні у ДНЗ «КВПТКУ» викладач математики й фізики Колієва Зоя Іванівна та учениці Лунегова Марія і Мітяєва Віолетта підготували й провели чудовий захід «А все-таки вона крутиться», присвячений 460-ій річниці від дня народження великого італійця Галілея Галілео.

Усі присутні не тільки дізналися цікаві факти з життя всесвітньо відомого вченого, історію його відкриттів, подивилися цікаві відео, а й мали змогу відвідати віртуальну лабораторію, кабінет, у яких робив свої спостереження та відкриття Галілей, роздивитися тогочасні телескопи та прилади, за допомогою яких проводив свої дослідження астроном, відчути себе частинкою Всесвіту. Наприкінці онлайн-зустрічі була проведена інтерактивна вікторина, яка дала змогу кожному учаснику перевірити рівень отриманих знань.