День Святого Валентина

День Святого Валентина — популярне свято серед молоді. Існує декілька легенд стосовно виникнення цього свята, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод. У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

У дружній атмосфері керівниками груп були проведені виховні години, під час яких разом із здобувачами освіти згадали про головні традиції Дня Святого Валентина та про особливості святкування в різних куточках світу.

Наші творчі здобувачі освіти взяли участь у обласному конкурсі «Оригінальні подарунки», який проводить КЗ «Донецький палац молоді «Юність», надіславши свої креативні та витончені поробки.
В цей святковий день наша училищна родина бажає всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Будьте щасливі!!!