Участь директора Сергія Тертичного в зимовій школі для керівників професійно-технічних навчальних закладів — учасників проєкту EdUP

Відповідно до плану реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні», затвердженого на засіданні Наглядової ради Проєкту в жовтні 2023 року, 6-8 лютого 2024 року була проведена зимова школа для керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти – учасників Проєкту, під час якої учасники мали можливість відпрацювати практичні навички з управління змінами.

Захід був проведений у смт Славське Львівської області. Навчання проводив бізнес-тренер і консультант Сергій Червінський. Метою триденного тренінгу стало отримання необхідних навичок управління змінами. Адже управління змінами — це мова успіху сучасного керівника. Учасниками були 28 директорів та представників адміністрації закладів ПТО, які об’єднані проєктом “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні”, що впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.