День знань

03.09.2018 року в Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» відбулася святкова лінійка, присвячена Дню знань. Щорічно цей захід відбувається в радісній та дружній атмосфері, сповненій бажання вчитися та старанно працювати після довгих літніх канікул.
Директор училища Олександр Вікторович Бондаренко щиро привітав учнів та педагогічний колектив з початком нового навчального року. Він привернув увагу першокурсників до необхідності наполегливо та цілеспрямовано крокувати до поставленої мети в отриманні обраної професії. У відповідь учні першого курсу промовили «клятву першокурсника».
За участі клубу бойових мистецтв «Айкідо» було представлено українське бойове мистецтво «СПАС», яке справило незабутні враження на присутніх.
На святі лунали душевні українські пісні, сяяли щирі посмішки та відчувався гарний настрій.
В методичному центрі училища для учнів першого курсу було проведено перший урок знань з теми: «Україна – єдина країна». На уроці йшлося про найсвятіше в нашому житті – Батьківщину, про активну громадянську позицію українців та їхню особисту відповідальність за долю держави.
Маловідомі факти про Україну представила творча група учнів четвертого курсу. Присутні не тільки зацікавлено слухали, але й відповідали на питання вікторини «Що я знаю про тебе, моя Україно?». Яскравою родзинкою уроку була романтична пісня «Журавлі» у виконанні учениці училища. Цікаві відеоматеріали ілюстрували тему уроку та нікого не залишили байдужими.
На завершення уроку викладачка побажала першокурсникам бути дуже відповідальними у своїх рішеннях та щирими у своїй любові до України.