Інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший»

Інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший» зібрала та об’єднала здобувачів освіти ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» та ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» у смт Гримайлів Тернопільської області (де діти зараз проходять виробничу практику на місці релокації двох закладів). Гра складалася з декількох конкурсів: «Бліц-турнір» на загальні знання, «Правда чи брехня», «Назви відомих українців», «Розшифруй вірш», «Де логіка?», «Патріотичний філворд», «Конкурс капітанів» та ін.

Мета гри — поглибити знання учнів з різних навчальних дисциплін, уміння швидко знаходити правильну відповідь, розвивати увагу, логічне мислення, виховувати патріотичні почуття, а також познайомити дітей. Учасники проявляли кмітливість, винахідливість та ерудованість, разом вирішували логічні завдання, знаходили слова в магічному квадраті, визначали фразеологізми за малюнками, і, звичайно, багато жартували та сміялися.

Гра пройшла у теплій, дружній обстановці. Усі отримали справжнє задоволення від живого спілкування, цікавих конкурсів та позитивних емоцій!