Тиждень будівельного відділення

З 25 по 29 березня в училищі був проведений тиждень будівельного відділення. Викладачі та майстри виробничого навчання підготували багато цікавої інформації про історію та досягнення у сфері будівництва.

Тиждень був насиченим на заходи, до проведення яких були залучені здобувачі освіти, майстри виробничого навчання та викладачі. Мета проведення тижня будівельних професій – вивчення шляхів впровадження в навчально-виробничий процес сучасних педагогічних і виробничих технологій в умовах дистанційного та змішаного навчання, підвищення рівня пізнавальної активності здобувачів освіти.

Відкриття тематичного тижня розпочалось у понеділок з ознайомлення присутніх зі змінами в архітектурі та будівництві України від минулого до сьогодення (викладачі Макаричева О.А., Рожанська Л.П). У вівторок викладач Гінкул О.Г розповіла про цікаві факти та події з історії креслення та креслярських інструментів. У середу майстер виробничого навчання Чернявський В.О провів онлайн-вікторину серед здобувачів освіти «Чарівний світ будівництва». Учасники мали змогу перевірити свої знання, здобуті на уроках теоретичного навчання та закріплені під час проходження виробничої практики. Переможці вікторини отримали грамоти. У четвер майстер виробничого навчання Москаленко С.М надала інформацію про найвідоміших людей та їх винаходи у зварювальних технологіях. У п’ятницю майстер виробничого навчання Коноваленко С.М. розповів про інноваційні фарби, які використовують у малярних роботах, про вплив кольору на самопочуття людини.Завершився тиждень засіданням методичної комісії та підведенням підсумків.