Відзначення Всесвітнього дня безпечного Інтернету

Починаючи з 2004 року, кожен другий вівторок лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету.

Щороку фахівцями Європейської комісії обирається головна тема для дискусій, лекцій та вікторин, в 2022 року це «Разом за найкращий Інтернет». Сьогодні Інтернетом користується більше трьох мільярдів людей, серед них 360 мільйонів – молодь. Стрімкий розвиток сучасної глобальної мережі дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків (наявність фото та відео сумнівного характеру, забороненої та антигуманної інформації).

До того ж в реальному житті підліткові важко знайти однодумців щодо якогось «незручного» питання, натомість в мережі дуже багато охочих обговорити будь-які незручності. Також віртуальні шахраї дуже гарні психологи: представляючись одним з ваших давніх знайомих, вони дізнаються від вас конфіденційну інформацію, як, наприклад, коли у вас вдома нікого немає, з ким ви проживаєте, ваш майновий стан та т. ін.

Перелік небезпек, на які можна натрапити користувачам будь-якого віку в мережі, досить суттєвий, і сьогодні викладачем інформатики Приходько А.О. були проведені дві онлайн-конференції (для здобувачів освіти та педагогічних працівників закладу) з метою інформування та розгляду шляхів уникнення Інтернет-пасток.