Ярмарок професій

photo_2016-11-10_00

Казкова подорож у світ професій
з Краматорським вищим професійним торгово-кулінарним училищем

 10 листопада 2016 року в ПКіТ НКМЗ відбувся  щорічний Ярмарок професій. На захід, організований з ініціативи міського Центру зайнятості, були запрошені випускники шкіл — майбутні абітурієнти навчальних закладів міста Краматорська та області.

Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище, як завжди, дивувало присутніх святковим сервіруванням тематичних столів та солодкими частуваннями.

По справжньому  захоплювало оформлення столів «Подорож  у казку» і «Фруктовий бал». Ніби на очах у присутніх відбувалися метаморфози з героїнею казки «Попелюшка»: її карета перетворювалася на гарбуз, а кучери — в мишенят. Незвичайний вигляд мали  і глазуровані та декоровані шоколадом знайомі всім фрукти.

Особливого настрою  додавала  можливість всім бажаючим скуштувати гарбузові цукати та занурити у шоколадний фонтан часточки мандарина.  Гості ярмарку гідно оцінили майстерність і фантазію кондитерів торгово-кулінарного училища.

Захід продовжився в залі ПКіТ НКМЗ, куди запросили всіх гостей Ярмарку.

З Україною в серці та з повагою до національних традицій українського народу представили свій навчальний заклад учні училища зі сцени.

Перед присутніми виступив переможець дитячих обласних конкурсів «Повір у себе» та «Дерзайте, ви талановиті», учень 1-го курсу – Костриця Богдан та представники клубу козачого бойового мистецтва СПАС, під керівництвом викладача фізичної культури Вотчеля Олега Григоровича.

Ярмарок професій 2016 став справжнім святом професій і залишив добрі спогади та чудові враження.