Приймальна комісія

Приймальна комісія Державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» працює відповідно до Плану роботи навчального закладу та у відповідності до Правил прийому до державного навчального закладу.

У приймальній комісії обладнані місця для вступників із зразками документів, які подаються у приймальну комісію, стендами представлення професій, на які запрошуються абітурієнти. Графік проведення співбесід та вступних випробувань знаходиться в приймальній комісії. Також при прийомі документів абітурієнтів після закінчення шкіл-інтернатів проводяться співбесіди з практичним психологом та медпрацівником.

Заяви абітурієнтів реєструються в журналах окремо за кожною професією. Кожному абітурієнту приділяється увага з роз’ясненням функцій майбутнього кваліфікованого робітника за обраною ним професією, ведеться роз’яснювальна робота щодо обов’язків, вмінь та навичок, які вони отримають після навчання та кваліфікаційної характеристики робітників; з батьками проводиться роз’яснювальна робота щодо форм, методів, прийомів, засобів навчання їх дитини. На кожного абітурієнта приймальною комісією заводяться особові справи.

 

Прийом документів відбувається за адресою:

Краматорськ, вул.Ювілейна, 6;

тел. (0626) 41-46-06, 41-46-07

 

У ДНЗ КВПТКУ організована дистанційна подача заяв на навчання. Абітурієнтам необхідно перейти за посиланням нижче чи натиснути на банер вгорі для переходу в електронну форму.

>>>>>>>>>>>> ПОСИЛАННЯ НА ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ ЗАЯВИ <<<<<<<<<<<<

 

Термін роботи Приймальної комісії – з 08 червня по 31 серпня.

Час роботи Приймальної комісії:

понеділок-четвер з 8-30 до 16-00,

п’ятниця               з 8-30 до 15-00

у неробочі та святкові дні – не працює.