Екскурсія на завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ»

Навчальні екскурсії на виробництво – річ важлива, і навіть необхідна. Саме вони разом з виробничими практиками передбачають створення умов для наближення змісту навчальних предметів до реального життя, формування в учнів життєво необхідних компетенцій, посилюють практичну спрямованість навчального процесу.

Протягом тижня з 14.12.2021 по 17.12.2021р здобувачі освіти ІІІ курсу з професії «Електрозварник ручного зварювання; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» з майстром виробничого навчання Слаквою Олексієм Анатолійовичем були запрошені на ТОВ «Завод автогенного обладнання ДОНМЕТ», який є провідним виробником сертифікованого обладнання для газополум’яного різання, зварювання, паяння та нагрівання металів та інших матеріалів. Екскурсію та майстер-класи проводив начальник випробувальної науково-дослідної лабораторії Рубан Дмитро Євгенович, який допоміг майбутнім зварникам застосувати набуті теоретичні знання на практиці, ознайомив учнів з перспективами розвитку підприємства і продукцією заводу.

Дякуємо ТОВ «Завод автогенного обладнання ДОНМЕТ» за співпрацю, наданий змістовний практичний досвід, смачні обіди та корисні подарунки!