Фестиваль кулінарної майстерності

Фестиваль кулінарної майстерності

Традиційний фестиваль професійної майстерності «Арт-візаж в кулінарії» цілий тиждень проходив у Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі.

Програма фестивалю гармонійно об’єднала кулінарне мистецтво, національні традиції і чарівну пору року.

Розпочалося свято з тематичної лінійки «Престиж професії». У цій яскравій виставі переплелися історія розвитку галузі, її сучасний стан і перспективи розвитку, театралізоване привітання з Міжнародним днем кухаря.

Кожна група учнів висловила своє ставлення до кулінарної майстерності у конкурсі стінних газет і плакатів.

Продовженням свята стала «кулінарна дуель» на тему: «Борщ – символ української кухні». Це була інтелектуальна гра двох команд, де майбутні фахівці показали свої відмінні теоретичні знання щодо походження та секретів приготування знаменитої української страви.

В рамках тижня для викладачів і майстрів виробничого навчання були проведені «Вернісаж педагогічних ідей» та семінар-практикум «Пік кулінарної моди».

А на веселому ярмарку можна було скуштувати пончики по-київські, пишні вергуни, пампушки з маком, пиріжки з грибами, варенички з сиром, млинці в асортименті.

Грандіозним фіналом стала виставка-дегустація «Щедра осінь в Україні». На ній були продемонстровані сервіровані тематичні столи і кулінарні страви – хіти сезону.

Журі оцінювало професіоналізм, оригінальність, естетичність, захист столів. Кращими були названі презентації: «Осінь в Україні», «Грибна пора», «Осінній аромат», «Мадам Слива», «Смак осені». Представлені на столах страви були приготовані з традиційних українських продуктів, але підкорили незвичайним оформленням, прекрасним і неповторним смаком.