Міжнародний день рідної мови

Із ніжності слова беру насолоду:
Воно — ідеал мій, для злету — крило.
Мова моя дана Богом народу,
Мова моя – це душі джерело!

Слово – найтонше доторкання до серця. Воно може стати і ніжною квіткою, і живою водою, і гострим ножем, і розпеченим залізом, і брудом. Рідне слово… Скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету й вогню, материнської лагідності та доброти, мудрості земної. Що може бути для людини дорожчим за рідне слово?

22 лютого у Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови з дотриманням усіх санітарно — епідеміологічних заходів викладачем Іриною Шумковою було створено літературно-музичну композицію «Із ніжності слова беру насолоду…». На заході лунали душевні пісні та чарівні вірші українською, білоруською та азербайджанською мовами у виконанні здобувачів освіти й викладачів училища – Тагієва Мамеда, Семенової Людмили, Зальотова Дениса, Пилипенко Єлизавети, Олійник Олександри, Суркової Катерини, Гришиної Христини, Сміщенко Вікторії та Шумкової Ірини. Учасники свята мали можливість не тільки насолодитися красою та милозвучністю представлених мов, але й дізнатися про історичні та культурні особливості України, Білорусі, Азербайджану тощо.

Рідна мова разом із традиціями та обрядами є духовним надбанням кожного народу, яке зберігають і передають із покоління в покоління, бо той, хто не знає рідної мови або її цурається, прирікає себе на забуття. Бережімо рідне слово!