Онлайн семінар «Інструменти сучасного уроку»

На Донеччині проведено обласний онлайн семінар «Інструменти сучасного уроку» з елементами майстер-класу для викладачів природничо-математичних дисциплін ЗП(ПТ)О!

13 листопада 2020 року на платформі Zoom зібрались викладачі природничо-математичних дисциплін ЗП(ПТ)О, щоб поділитися власними напрацюваннями з використання нових, сучасних педагогічних інструментів.

Директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров. відкрив семінар, привітав учасників, наголосив на важливості модернізації освітнього процесу і запросив до активної співпраці.
Модератор заходу, методист кабінету загальноосвітньої підготовки Ольга Пустовгарова, ознайомила присутніх з роботою Всеукраїнського методичного порталу професійної освіти, звернула увагу на особливості проведення ДПА в 2021 році та окреслила актуальність обраної теми.

В роботі обласного семінару взяли участь 79 учасників, представників ЗП(ПТ)О Донеччини та Наталья Осіна, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області. Доповідачі представили власний досвід використання сучасних цифрових інструментів під час проведення уроків:

  • викладач хімії Родинського професійного ліцею Марія Федорова розповіла про роботу платформи Classtime;
  • викладач математики ДНЗ «Краматорське ВПТКУ» Зоя Колієва надала колегам багато корисних посилань та порад що до роботи з різними освітніми платформами, а також показала роботу платформи Classtime в дії, провівши з учасниками семінару цікаве, нетрадиційне тестування з математики, що викликало багато позитивних емоцій;
  • викладачі ДНЗ «Мирноградський ПГЛ» Марина Соколовата Катерина Гамій представили методи групових досліджень на уроках фізики;
  • викладач біології ДНЗ «Білицький професійний ліцей» Дар’я Головко здивувала присутніх інструментом сучасної візуалізації — скрайбінгом та коміксами;
  • викладач хімії ДПТНЗ «Краматорський ЦПТО» Ольга Білоус зацікавила колег роботою програми NEARPOD, яка дуже ефективна під час дистанційного навчання;
  • викладач хімії Лиманського професійно-технічного училища Людмила Максимова розповіла про власний досвід використання сервісів Google та роботу Classroom.

Учасники обласного семінару активно працювали протягом трьох годин, задавали один одному запитання, обмінювались враженнями в чаті. Приємно відмітити, що спілкування колег вийшло за рамки традиційного читання доповідей з листочка, а було практичним, корисним, інформативним, з елементами майстер-класів. НМЦ ПТО у Донецькій області дякує всіх учасників заходу і запрошує до подальшої активної співпраці, бажає гарного настрою, творчих успіхів та міцного здоров’я.