«Разом до Європи: єдність через різноманіття!»

З радістю та вдячністю вітаємо з активною участю у віртуальному челенджі до Дня Європи в Україні «Разом до Європи: єдність через різноманіття!», організованному і проведенному Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області.

Наші зусилля, творчість і натхнення стали справжнім прикладом для всіх, хто прагне розвивати культурну та національну ідентичність у контексті європейських цінностей.

Особливу подяку хочемо висловити нашим активним учасникам: Шулепо Дар’ї, Веризі Віолі, Лунеговій Марії, Кравчуті Анастасії, Грицаєнко Ауріці, Мирошниченко Маріанні, Рябусі Анастасії, Лапіній Поліні, Мітяєвій Віолетті, Заблоцькій Милані, Чекаліну Сергію.

Кожен з вас вклав у проєкт частинку душі, що робить наш спільний внесок у європейську культуру ще ціннішим.

Окрема подяка керівнику-педагогу Маришеву Сергію Олександровичу за безцінну підтримку та натхнення, яке ви надали своїм вихованцям. Ваша мудрість і досвід стали невід’ємною частиною успіху цього челенджу.

Разом ми довели, що єдність через різноманіття – це не просто гасло, а реальна цінність, яка об’єднує наші серця та думки з європейською спільнотою. Наші зусилля допомогли показати, що Україна є невід’ємною частиною європейського культурного та історичного простору.