Стежками Тернопільської області

Тернопільська область має багато чарівних місць, якими можна захоплюватися та які хочеться відвідати не один раз: парки, ліси, каньйони, гори…

Є тут місцевість, де любив відпочивати й набирався натхнення сам Іван Франко, коли жив на Тернопільщині. Це скелі, які зараз названі на честь Великого Каменяра. Франкові скелі розташовані на сході села Вікно Гримайлівської селищної громади на Чортківщині.

Відвідали чарівні краєвиди в перший день квітня здобувачі освіти ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» та ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» у смт Гримайлів Тернопільської області, де вони проходять виробничу практику на місці релокації двох закладів.
Екскурсанти піднімалися на скелі, на яких відпочивав Іван Франко, скелю Гостру, з вершини якої добре проглядається навколишня місцевість: ланцюг товтрового пасма, гори Дзюрава, Лебедиха, Ципель. Також помилувалися бездонними озерами, які міняють колір і ніколи не замерзають.
Хоча діти трохи заморилися, піднімаючись до вершин скель, але отримали безліч вражень, надихнулися красою нашої української землі, а головне — відволіклися від тривожних подій.