ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З КОЖНОГО!

Однією з найбільш серйозних екологічних проблем України сьогодні можна вважати проблему сміття, утилізації і переробки різних відходів. З’явилася навіть наука про смітники — техногенна геологія. За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів України, щорічно середньостатистичний українець викидає на смітник близько 250 кілограмів побутових відходів. Зі 100 кг відходів утворюється 15 кг ґрунту, потрібно задуматися над тим, куди зникають решта — 85 кг!

Але ще більшою проблемою є низький рівень свідомості певного відсотка людей, які дозволяють собі викидати сміття повз баки, просто на землю, траву, у воду… Де щойно відпочивали, гуляли з дітьми, насолоджувалися природою: у парках, скверах, лісах, на дитячих та спортивних майданчиках тощо. ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З КОЖНОГО! Тому сьогодні, 2 квітня, учні, викладачі та майстри виробничого навчання Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища доєдналися до Благодійного устрою парку у смт Гримайлів Тернопільської області (де зараз проходять виробничу практику), очищуючи територію парку від сміття.

Кількість мішків зі сміттям, яке зібрали з невеликої території, перевищувала вдвічі кількість людей «трудового десанту»!

Тільки якісь НЕДОЛЮДИ здатні так забруднювати природу скляними та пластиковими пляшками, склянками, обгортками, недопалками, недоїдками. Здається, після очищення, розквітаючий весняний парк полегшено зітхнув…

Кожна людина може внести свій, хоч невеликий, внесок у зменшення кількості відходів, не забруднювати Землю. Якщо ми всі вирішимо свідомо працювати над цією проблемою, світ однозначно стане краще. І чистіше!