Знову свята радісні хвилини в ДНЗ «КВПТКУ»

photo_2016-09-04_00

Знову свята радісні хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Любі друзі! Ненька-Україна
Нас вітає всіх із святом Знань!

Чудовим, теплим і сонячним ранком  учні Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища поспішали до свого навчального закладу. Після веселого літечка так приємно прийти в рідні стіни і зустріти друзів.

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для педагогів та учнів училища цей перший день осені запам’ятається  відлунням першого дзвоника і початком сходження до вершин країни Професійних Знань.

Цього року в Краматорському вищому  професійному торгово-кулінарному училищі 1 вересня святкувалося особливо урочисто та гучно, бо і рік надзвичайний – Україна святкує 25-річчя своєї Незалежності та відмічає 20-ту річницю прийняття Основного Закону – Конституції України.Свято почалося з винесення Державного прапору під Гімн України!

З вітальним словом до всіх учнів та працівників училища звернувся директор училища – О.В. Бондаренко, який побажав гарного настрою всім: і тим, хто прийшов вперше, і тим, хто повернувся після канікул, і тим, хто багато років працює в  училищі.

Для учнів, педагогів, батьків та гостей свята в цей день лунали святкові привітання та звучали музичні дарунки: чарівні пісні, ліричні вірші та веселі танці. Свій внесок до створення особливого настрою додав і виступ баяніста.

Надзвичайний інтерес у присутніх викликав  емоційний виступ учасників клубу національного бойового мистецтва «Спас». Завзяті хлопці ще раз довели: козацька слава відроджується у новому поколінні молодих патріотів.

На завершення свята учні четвертого курсу звернулися до першокурсників з побажанням   обов’язково набути професійних знань і стати справжніми майстрами своєї справи. В свою чергу наймолодші, усвідомлюючи високу особисту відповідальність, присягли бути старанними у навчанні, наполегливо формувати здібності на благо майбутнього своєї держави, бути гідними громадянами вільної, незалежної України.

Так нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі побажання стануть реальністю! Всім добра і  миру!