Мої перемоги тобі, Краматорськ!

photo_2016-09-23_00

Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище – це навчальний заклад, в якому прийнято підтримувати традиції, особливо якщо останні дійсно добрі. Однією з таких добрих традицій стало спортивне свято – День Здоров’я. В цьому році це свято проводилося 23 вересня і було приурочене до дня міста Краматорська.

Програма Дня Здоров’я була різноманітною і досить цікавої. Відкрилося свято спорту і здоров’я урочистою лінійкою. Символічний олімпійський вогонь виніс учень IV-го курсу – чемпіон України, чемпіон Європи, чемпіон Світу з пауерліфтингу серед юнаків – Рузимурадов Руслан.  Директор училища – Олександр Вікторович Бондаренко виступив з побажаннями спортивних успіхів, гарного настрою та маси позитивних емоцій. Він відзначив, що даний захід в училищі проводиться не лише заради спортивних змагань і визначення переможців, але і для об’єднання учнів (а особливо першокурсників) в одну велику сім’ю.

Почесний гість спортивного свята – директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Мілентєєв Олександр Євгенович, як завжди прийшов з подарунками. Цього року – це м’ячі: футбольний, волейбольний та баскетбольний.

Після лінійки безпосередньо почалися спортивні змагання. В спортивну програму Дня Здоров’я входили естафета, перетягування канату, силові вправи, стрибки на платформу, стрибки в довжину з міста, підтягування на перекладині, дартс  та ін.

Одним з найяскравіших і найемоційніших моментів спортивного свята стало представлення команд, яке включало в себе назву команди, девіз і пісню на спортивну тематику.

Переможці спортивних змагань і всі навчальні групи були нагороджені солодкими призами.

День Здоров’я – це свято, яке завжди викликає яскраві емоційні переживання. Беручи участь в підготовці і проведенні свята, учні реалізують свої приховані можливості, набираються енергії на весь навчальний рік, підвищують загальний тонус життя училища. Педагогічний колектив ДНЗ «КВПТКУ» прагне того, щоб нашим дітям було у нас добре, затишно і весело. А це може означати тільки одне: наступного року День Здоров’я в Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі пройде ще краще.