Участь в обласному заході на тему «Психологічна стійкість»

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» здобувачі освіти разом з керівником гуртка Ольгою Труновою 29 листопада взяли участь в обласному заході на тему «Психологічна стійкість», який підготувала і провела для здобувачів професійної освіти та студентів навчальних закладів Донецької області завідувач відділу художньої самодіяльності комунального закладу «Донецький Палац молоді «Юність» Світлана Алімушкіна.

Була проведена змістовна лекція на тему, як потурбуватися про себе та про свій емоційний стан під час війни.

Учасникам запропонували багато фізичних вправ та способів посилення внутрішніх ресурсів, які допомагають кожному усвідомити, що з ним відбувається . Це можуть бути медитації, йога або просто різноманітні вправи. Ще обов’язково треба робити повсякденні справи, які були до війни, щоб мозку було безпечно. Також розповіли про різноманітні види реагування нашого тіла на загрозу. Учасники виконали дихальні вправи та пройшли тест на стресостійкість, визначивши індивідуальний емоційний стан.

Всі ми маємо турбуватися про своє емоційне та фізичне здоров’я, а в випадках, коли не можемо впоратися, бажано звертатися до фахівців (контакти надали під час зустрічі).