Вітаємо з Днем працівників освіти!

осени ми відзначаємо День працівників освіти. В цей день кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Мудрістю і зусиллями освітян твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Тож прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо вам, шановні колеги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
З найкращими побажаннями адміністрація ДНЗ «Краматорське вище професійне торогово-кулінарне училище»

З нагоди Дня працівників освіти у нашому навчальному закладі була проведена виставка святкових листівок, до якої здобувачі освіти сумлінно підготувалися та виявили свої яскраві таланти, застосовуючи різноманітні техніки – малювання, ліплення та ікебани, доповнивши витвори теплими побажаннями. А першокурсники підготували сюрприз — чуттєве відеопривітання для педагогів.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності всім освітянам! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом, наші любі!