Осінній вернісаж в Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі

photo_2016-10-03_00Осінній вернісаж
в Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі

Чарівниця Осінь! Нема коли цій прудкій дівчині байдикувати. Осінь – трудівниця, найщедріша пора року. Хутенько взялася вона за роботу. Побігла в сади і вмить налились соком яблука, груші, виноград. Змахнула чарівним пензликом і пофарбувала листя в багряно-жовтий колір. Від подиху вітру закружляло золотисте листячко, стелячись додолу.

Саме такою, вистеленою золотою листвою, доріжкою заходили  викладачі та майстри виробничого навчання 30 вересня до училища. Учні з квітами та посмішкою на обличчі радо всіх зустрічали, поспішаючи  привітати з професійним святом – Днем вчителя.

В цей святковий день навіть стіни навчального закладу вітали педагогів незвичайними стіннівками. Цікаво було спостерігати, як хлопці та дівчата метушаться біля них, прикрашаючи ягодами, квітами, різнобарвним листям.

В результаті перед очами присутніх постали дивовижні аплікації та квіткові панно із зображеннями дівчини-осені. Відчуваєш себе, ніби потрапив на якийсь дивний вернісаж картин з природного матеріалу. «У осені жіноче обличчя» — доводили нам творчі роботи учнів. Кожен уявляє її по-своєму: для когось вона мрійлива і загадкова, для когось – пристрасна та вибаглива, а комусь вважається сором’язливим дівчиськом із задумливими очима.   Роботи були різні, проте в кожну з них була вкладена душа та фантазія наших учнів, і тому кожна стала вдалим подарунком до свята.

А ось і пролунав дзвоник. Він запросив всіх на святковий концерт. До уваги присутніх була запропонована невелика, оригінальна театралізована вистава. В дружній, теплій атмосфері лунали пісні, музичні подарунки, гумористичні мініатюри і кожен виступаючий спішив висловити слова подяки своїм викладачам та наставникам.

Напередодні 76-ї річниці системи ПТО та Дня вчителя колектив ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» вітає всіх колег, всіх тих, хто закоханий в свою професію, хто невтомно, щодня передає дітям не тільки свої професійні знання, а й вкладає у їх виховання душу.

Нехай ваш нелегкий труд буде винагороджений гідно!

Не втрачайте творчого натхнення!

Бажаємо Вам успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії, здоров’я, щастя, благополуччя і подальших професійних досягнень!