Гуртожиток

Гуртожиток училища розрахований на 240 місць та призначений для розміщення учнів училища, які проживають за межами міста. Він  знаходиться на території училища і є частиною комплексу, що складається з навчального корпусу, майстерень та суспільно-побутового корпусу.

Гуртожиток розділений на дві половини: чоловічу та жіночу. На кожному поверсі працюють чергові пости, де за порядком стежать співробітники гуртожитку, чергові майстра і викладачі, працюють вихователі.

На території  гуртожитку виділені і обладнані майданчики для занять спортом та господарсько-побутової діяльності. Для сміттєзбірників обладнана спеціальна площадка з асфальтовим покриттям, що має зручний під’їзний шлях для автотранспорту.

В гуртожитку передбачені та виділені жилі кімнати, приміщення культурно-побутового призначення та підсобні приміщення. Склад та площі приміщень відповідають нормам.

Для інформаційної підтримки в гуртожитку наявний Інтернет.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 331

«Про затвердження Порядку забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти» учням, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту, жила площа та житлово-комунальні послуги у гуртожитку надаються безоплатно.