Кабінет іноземної мови

Кабінет іноземної мови знаходиться на 3-му поверсі навчального корпусу училища. Він укомплектований методичною літературою, наочними посібниками й різноманітною художньою та науково-популярною літературою мовою оригіналу, якою учні мають змогу користуватися, як при підготовці до уроку, так і при позакласній роботі. Це допомагає учневі організувати самостійну роботу з книгою, розвивати навички та вміння читати літературу іноземною мовою, а також розуміти прочитане. Крім цього кабінет іноземної мови має фонотеку та фільмотеку. Робота з аудіо- та відеоматеріалами розвиває в учнів навички аудіювання. Кабінет іноземної мови має відповідне оформлення. На стінах кабінету розташовані тематичні стенди, а саме: «The United States of America» та «The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland», завдяки яким мають змогу ознайомитися з країнознавчим матеріалом англомовних країн.
Метою кабінету є навчати учнів вільно спілкуватися англійською мовою не тільки в межах своєї країни, а й за кордоном, де англійська мова є рідною.
Кабінет іноземної мови стимулює учнів до навчання, допомагає їм оволодіти знаннями лексико-граматичного мінімуму, розширювати кругозір та сприяти навичкам соціокультурної компетенції.